Elastyczne systemy IT dla biznesu

MERIDIUM2

System Zarządzania Meridium2 jest zintegrowanym systemem informatycznym klasy ERP kierowanym do małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją, handlem hurtowym lub produkcją. Jest to polski produkt, dostosowany do krajowych uwarunkowań gospodarczych i standardów rachunkowości. Posiadamy prawa autorskie do proponowanego Państwu systemu, co daje nam możliwość dowolnego dopasowania aplikacji do Państwa potrzeb i ewentualnego jej rozwoju w przyszłości wraz z pojawiającymi się potrzebami w prowadzonym przez Państwa biznesie.

System Meridum2 został w całości stworzony w oparciu o technologię firmy Oracle. Dane przechowywane są na serwerach baz danych Oracle. Natomiast oprogramowanie klienta powstało przy użyciu pakietu Oracle Developer.


Visonet

Stworzyliśmy dedykowany System w obszarze centralnego zarządzania wizualną komunikacją marketingową w markowych sieciach rozproszonych. Będąc twórcami aplikacji, jesteśmy w stanie dostosować rozwiązania do specyficznych potrzeb klienta.

Podstawowe funkcje systemu VISONET to: emisja obrazu i dźwięku, zdalne zarządzanie i serwis, bilingi i statystyki, sterowanie monitorami i dodatkowymi urządzeniami, serwisy informacyjne, pogoda i waluty, systemy kolejkowe, rejestracja wejść klientów, dedykowane systemy interaktywne.© POINTER - Wszelkie prawa zastrzeżone